Home » Kämpingud » Klubiga koostöö – Mereoja Kämping põhjarannikul

Klubiga koostöö – Mereoja Kämping põhjarannikul

Klubi Eesti Karavan on sõlminud koostöölepingu Eestis Mereoja Kämpinguga. Klubi liikmele kehtivad Mereoja Kämpingus järgnevad soodustused:

  1. lühiajalisel ööbimisel 1-2 ööd on teenuse maksumuseks hinnakirjas olev 3-6 ööpäeva hind
  2. ööbimisel üle 3 öö rakendub soodustus -10% hinnakirjast

Klubiliikmele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart, mis tõendab teenusepakkujale kuulumist Klubisse Eesti Karavan. Mereoja_logo_EST
Mereoja Kämpingu avamine toimus 15.mail 2013. Tegemist on täiesti uue ja tänapäevastele nõuetele vastava puhkekeskusega, mis asub Tallinn-Narva maantee kõige kaunima vaatega Kõrkküla lõigul. Karavanide ja telgiga reisijatele on valminud spetsiaalsed puhkealad. Peamajas saate infot ümbruskonna vaatamisväärsuste kohta, soetada janu kustutamiseks nii külmi kui ka kuumi jooke ning kasutada tualetti ja dušši. Ranna poolses osas on külastajatele merevaatega grillnurk, mille kõrval asub ka merevaate terrass.

Mereoja Kämping asub Aseri vallas kauni pankranniku astangul otse mere ääres. Kämpingul on täielik merevaade ja kesksuvel saate nautida nii päikesetõuse merest kui ka -loojanguid merre. Igal õhtul on teile garanteeritud erinev looduse EKL-logo-valmisvaatemäng päikeseloojangu ajal!
Asukoht: GPS N59025’47” E26057’21”