Home » Teenused » Klubiga koostöö – Eesti AGA AS

Klubiga koostöö – Eesti AGA AS

AGA_logo

2014 aastal alanud koostöö Eesti AGA AS on kulgenud mõlemale poolele sujuvalt ja kasulikult. Kui 2014. aastal osteti Klubi kaudu 88 ballooni gaasi, siis 2015. aastal 217, 2016. aastal 289 ning 2017. aastal juba 418 ballooni gaasi! Jätkates Eesti AGA AS-ga pikaajalist koostööd tagab Klubi jätkuvalt oma liikmetele võimaluse osta tavahinnakirjaga võrreldes arvestatava soodustusega AGASOL® vedelgaasi järgmistes balloonides:

• komposiitballoonid: 5 ja 10 kg suruventiiliga
• terasballoonid: 5 ja 11 kg suruventiiliga ning 11 ja 17 kg keermeventiiliga

Hinnasoodustus kehtib AGA teeninduspunktides üle Eesti (asukohad leiab SIIT) ning Matkasuvilad kaupluses Tallinnas Järveotsa tee 54. Maksta saab kohapeal sularahas või kaardiga.
Võrreldes teiste gaasimüüjatega sobib AGA karavaaneritele paremini:

  • AGA balloonides on propaan, mis on puhtam kui butaan – seda saab tõrgeteta kasutada ka suuremate miinuskraadide juures;
  • AGA balloone saab Euroopas vahetada (vahetamiseks sobivad 11 kg keermeventiiliga balloonid) – jääb ära varuballoonide kaasavõtmise vajadus.

Samuti vahetavad AGA balloone peaaegu kõik korralikumad kämpingud.
Klubiliikmele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart, mis tõendab teenusepakkujale kuulumist Klubisse Eesti Karavan.

 

One Reply to “Klubiga koostöö – Eesti AGA AS”

  1. Ivar Kalev ütleb:

    Infoks koostööst Eesti AGA AS-ga: Klubi kaudu on 2015. a jooksul ostetud 217 balloonitäit gaasi, mis tähendab, et võrreldes aasta varasemaga on ostude maht kasvanud 246 % (2014. a jooksul osteti kokku 88 ühikut).

    Suurepärane koostöö!

Comments are closed.

Arhiiv