Home » Kämpingud » Klubiga koostöö – Ermistu Puhkeküla Pärnumaal

Klubiga koostöö – Ermistu Puhkeküla Pärnumaal

Klubi Eesti Karavan on sõlminud koostöölepingu Ermistu Puhkekülaga mis asub Tõstamaa vallas Pärnumaal. Klubiliikmele kehtib hinnasoodustus 10%. Klubiliikmele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart.

Ermistu puhkeküla asub Pärnu lähedal kauni Ermistu järve ääres, mis on ideaalne peatumispaik autosuvitajatele kui ka telkijatele. Karavanautodele on loodud elektrivalmidusega ja WiFi levialaga platsid murukattega maa-alal, kus on võimalus tühjendada keemilist tualetti, täita auto veepaake, kasutada dušširuumi ja WC-d, pesumasinat, kööki, väligrilli ning suitsuahju.

Lisaks on territooriumil 9 neljakohalist kämpingut ning 2 paarismajakest, mis mahutavad 50 inimest. Keha ja hinge saab kosutada kaldal asuvas elektrikerisega saunas, mille avarat eesruumi saab kasutada ka väiksemateks koosistumisteks. Vaba aega on võimalik sisustada ka võrkpalliväljakul, piknikku pidades või paate laenutades.

Tel: +372 56297627
E-Post: info@ermistu.ee

Asukoht kaardil:

Subcribe to my feed Like On Facebook Email to us

E-poe toote kategooriad

Klubi üritused

sept.
12
N
2019
all-day Karavanide 22. kokkutulek – Karu... @ Karujärve kämping
Karavanide 22. kokkutulek – Karu... @ Karujärve kämping
sept. 12 – sept. 15 all-day
Karavanide 22. kokkutulek - Karujärve, Saaremaa @ Karujärve kämping
Saaremaa kõige kaunim järv asub Lääne-Saaremaa kõrgustikul, Kärla alevikust 4,5 km loode pool, meretasemest 32,2 m kõrgemal. Kannab ka Järumetsa, Järvemetsa ja Järvmetsa järve nime. Ta pindala on umbes 330 ha, suurim sügavus kuni 6[...]

Uued Klubi särgid

Arhiiv