Home » Uudised » Kuidas nautida mugavalt kämpinguelu, kui sul ei ole haagissuvilat või matkaautot?

Kuidas nautida mugavalt kämpinguelu, kui sul ei ole haagissuvilat või matkaautot?

Tihti käiakse Euroopat avastamas sõiduautoga ning sihtkohtade hulgas on mere- või järverannikud Horvaatias, Ungaris, Itaalias või Austrias, kuhu tahaks jääda paljudeks päevadeks. Täiuslikust puhkusest jääb sellisel reisil tihti palju puudu, kuna autosse palju varustust ei mahu. Olles kordki sattunud kämpingusse näed, mida tegelikult oleks vaja reisile kaasa võtta – nii tuleb tihti ka esimene kogemus ja arusaam täiuslikust kämpingureisist.

Millised on alternatiivid autoga reisimisele? Kindlasti on üks alternatiiv matkaauto või haagissuvila rent, kuid tuleb arvestada, et see ei ole odav ning reeglina tuleb see Eestis pikalt ette tellida, kuna nõudlus on suur.

Teine ja palju huvitavam alternatiiv on rentida kämpingutes statsionaarne haagissuvila (caravan) või väike maja (mobile home). Paljudes suurtes kämpingutes on selline võimalus olemas – Austria firma Gebetsroither (International caravan and mobile home rentals) omab paljudes riikides kokku umbes 1500 sellist “maja”, mis on hästi varustatud – olemas on kõik vajalik: nõud, külmik, grill, mööbel terrassil, Sat-TV, paljudel ka konditsioneer. Ehk kõik, mida mugavaks reisimiseks vaja on! Kõik see hoiab oluliselt ruumi kokku teie autos ning teeb puhkuse mõnusaks, mugavaks ja meeldejäävaks nii, et puhkuseplaanid tasub teha huvitavatesse kohtadesse pikemaks ajaks!

Reserveerida saab otse, suhtlemiskeeled on saksa, inglise, itaalia ja hollandi.