Home » Teenused » Klubiga koostöö – Matkasuvilad.ee

Klubiga koostöö – Matkasuvilad.ee

Matkasuvilad.ee on klubi „Eesti Karavan“ koostööpartner alates 2012. aastast. Kõikidel Klubi liikmetel on võimalik Matkasuvilad.ee kauplusest karavanitarvikuid osta 5% soodustusega (v.a. soodustooted ja varuosad). Soodustuse saamiseks tuleb Matkasuvilad.ee kaupluses sisseoste tehes esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart.

Matkasuvilad.ee on Eesti suurim matkaautode ja haagissuvilate maaletooja ning karavanitarvikute kauplus, esindades Euroopas hästi tuntud ja tunnustatud matkasuvilate tootjaid Adria, Hymer, Carthago, Hobby ja Sun Living.

Matkasuvilad.ee alustas oma tegevust 2006. aastal Hobby haagissuvilate rentimisega. Firma peamine omanik Meelis Adamson omab karavanikogemust juba teismeliseeast, mil tema isa ehitas ise oma perele haagissuvila, millega reisiti Klubi Eesti Karavan eelkäija Automi Klubi aegadel Eestis ja Lätis. Pikaajaline kogemus ja pidev huvi ennast täiendada on andnud Meelisele laialdased teadmised matkaautode valdkonnas, mis on olnud oluliseks klientide usalduse allikaks ja ettevõtte arengu aluseks.

2022. aasta alguses avas Matkasuvilad.ee kaasaegse 1500 m2 suuruse esinduse aadressil Härgmäe 24, Haabersti, Tallinn. Uues esinduses on avar matkaautode müügisaal, kus on eriti mugav matkaautode ja haagissuvilate valikuga tutvuda. Kaasaegses töökojas on võimalik teostada erinevaid lisavarustuse paigalduse ning matkasuvilate hooldus- ja remonttöid. Väike perefirma on tasapisi kasvanud arvestatavaks meeskonnaks, kes igapäevaselt tegeleb matkaautode müügi ja teenindusega ning karavanitarvikute müügiga.

Matkasuvilad.ee karavanitarvikute kauplusest leiad laia valiku matkasuvilate lisavarustust Euroopa suurimast matkatarvete kataloogist – Reimo. Reimo karavanitarvikute, lisavarustuse ja varuosadega saad nüüdsest tutvuda ka Matkasuvilad.ee e-poes. Lisaks Reimo matkavarustusele leiad kaupluse tootevalikust Dynavini multimeedia- ja navigatsiooniseadmed, Maxxairi ventilatsioonisüsteemid ning Brunneri lauanõud ja muud tooted.

Külasta Eesti suurimat matkaautode müügisaali ja karavanitarvikute kauplust aadressil Härgmäe 24, Haabersti, Tallinn. Sinu elu parim seiklus algab Matkasuvilad.ee’st!

MATKASUVILAD.ee on hooajavälisel ajal avatud E-R 9-17, hooajal E-R 9-18 ning L 10-15.
Kontakttelefon: +372 50 19 791
Asukoha koordinaadid: N59,3988830, E24,6080165
www.matkasuvilad.ee