Home » Teenused » Klubiga koostöö – MATKASUVILAD.ee

Klubiga koostöö – MATKASUVILAD.ee

Klubi on sõlminud koostöölepingu MATKASUVILAD.ee, mis tagab Klubi liikmetele võimaluse osta karavanitarvikuid 5% soodustusega (v.a. soodustooted).

Klubiliikmele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart, mis tõendab teenusepakkujale kuulumist Klubisse Eesti Karavan.

MATKASUVILAD.ee esinduskauplus-teenindus avati uuenenud kujul 2022 aasta jaanuaris uuel aadressil Tallinnas, Haabersti, Härgmäe 24. Tegemist on tõenäoliselt Baltimaade suurima auto- ja haagissuvila ning tarvikute esindusega, kus on esindatud suvilamarkidest Euroopa esikolmikusse kuuluvad brändid Hymer, Carthago, Adria ja Hobby, samuti pakutakse Adria tehase nn. entry level brändi Sun Living. Adria autosuvilad ja Hobby haagissuvilad on Eestis enimmüüdud tootjatehased /margid. Karavanitarvikute kaubavalik on lai, enamus tooteid on kohapeal saadaval, samuti pakutakse suvilatele hooldust, remonti ja lisavarustuse paigaldusteenust. MATKASUVILAD.ee valikust leiab endale sobiva toote nii matkaja, telkija kui ka vee peal liikuja, samuti pakutakse varuosi ja remonti tuntud tootjatele – Dometic, Thetford, Omnistor, Thule, Fiamma, Truma, Alde jpm.

MATKASUVILAD.ee omab matkaautode ja haagissuvilate alal suurt kogemust, tegutsedes antud valdkonnas juba üheksandat aastat. Firma juht ja meister Meelis Adamson omab karavanikogemust juba teismeliseeast, mil tema isa ehitas ise oma perele haagissuvila, millega reisiti Klubi Eesti Karavan eelkäija Automi Klubi aegadel Eestis ja Lätis.
MATKASUVILAD.ee on avatud: E-R 9-18, hooajal ka L 10-15.

GPS koordinaadid: 59°23’56.4″N 24°36’27.6″E

MATKASUVILAD.ee flaier

matkasuvilad1.JPG