Home » Teenused » Klubiga koostöö – ProREX

Klubiga koostöö – ProREX

Klubi on sõlminud koostöölepingu ProREXoil OÜ-ga, mis tagab Klubi liikmetele võimaluse osta karavanitarvikuid 5% soodustusega. Klubiliikmele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart, mis tõendab teenusepakkujale kuulumist Klubisse Eesti Karavan.

ProREX on autoelamute ja haagissuvilatega tegelenud alates aastast 2006

Müüme, rendime, hooldame, varustame lisaseadmete ja originaalvaruosadega autoelamuid ning haagissuvilaid Saksa kvaliteettootjatelt: DETHLEFFS, SUNLIGHT, PÖSSL, TISCHER, WEINSBERG, EURA MOBIL, KNAUS.

Registreeritud kaubamärk ProREX on ühiseks tunnuseks ProREXoil OÜ kõigile erinevatele tegevusaladele. Asume Tallinna külje all Peetris, Läike tee 16, tel. 6062460. Info meie veebilehtedel: autoelamu.ee, prorex.ee, mcrent.ee.

DETHLEFFS on pika ajalooga Saksa suurim haagissuvilate ja autoelamute tootja. Populaarne juba aastakümneid Euroopas, põhjamaades ja Eestis. Juba 1931. aastal alustanud Dethleffs pakub erineva varustuse ning planeeringuga talvetingimustes testitud kvaliteetseid autoelamuid ja haagissuvilaid igale maitsele. Kõikides Dethleffsi autoelamutes ja haagissuvilates on kasutusel Air-Plus süsteem – mööbli, seinte, põranda ja lae vahele on jäetud spetsiaalsed õhutusavad, mis tagavad õhuringluse, välistavad külmasildade ning kondentsi tekke.

Autoelamuid toodab Dethleffs kolmes põhilises keretüübis: pool-integreeritud, alkoven ning täisintegreeritud.  Kõik keretüübid on saadaval mitmes erinevas varustusastmes paljude erinevate siselahendustega. Globebus Active (väiksemad autoelamud, laius 215 cm, pikkus 599-670 cm), Trend, Esprit Esprit Comfort, Alpa, Globetrotter XL ja Globetrotter XXL (laius 235 cm, pikkus kuni 890 cm).

Dethleffsi haagissuvilate valik on lai – alustades lihtsamatest karavanidest C-Joy, C-Go, lõpetades kaheteljeliste mitmetoaliste luksuskorteritega (Camper, Nomad, Beduin, Exclusiv, VIP). Kõik haagissuvilad on ehitatud kvaliteetsetele Saksamaal toodetud AL-KO raamidele ja kasutavad sõltumatut torsoonvedrustust.

SUNLIGHT on toodetud Dethleffsi ja Hymeri koostöös, 2005. aastal tööd alustanud tütarfirmas Saksamaal. Sunlight autoelamute ja haagissuvilate ehitusel on kasutusel Dethelffsi tehnoloogiad. Samuti tagab Dethleffs Sunlighti toodete kõrge viimistluskvaliteedi. Eelkõige on Sunlighti toodang taskukohasem ja siseviimistlus lihtsakoelisem. Parim hinna ja kvaliteedi suhe. Sunlight tootjafirma on aastatega kasvanud Saksamaa suuruselt teiseks autoelamute ja haagissuvilate tootjaks ning kogunud populaarsust üle Euroopa.

PÖSSL– 1989. aastal tööd alustanud ettevõte, ehitab kõigi mugavustega autoelamuid ainult pakiautode baasil. Enamus Pössl mudeleid valmivad Dethleffs’i tehases. Valikus on kolme erineva kõrguse ja pikkusega mudelid. Erinevaid siseplaneeringuid on saadaval üle kümne. Pakiauto baasil toodetud Pössl on vanim ning populaarseim tegija pakiauto (VAN) baasil autoelamu tootjate seas. Oma kompaktsuse tõttu on Pössl muutunud Euroopas, samuti ka Eestis, väga populaarseks. Pössl tootevalikusse kuuluvad veel ka autoelamuid erinevate brandinimedega nagu: GLOBECAR, ROADCAR, CAMPSTER, VANSTER, CLEVER.

TISCHER – 1973. aastal Saksamaal loodud perefirma toodab elamuid, mis on mõeldud kastiautode kasti. Pick-Up camperiteks (Ameerikas- Truck Camper) kutsutavaid elamuid on võimalik saada nii pooleteise- kui ka topeltkabiiniga kastiautodele. Camperid sobivad pea kõigile Euroopas müüdavatele Pic-Up’idele. Samuti toodab Tischer campereid USA suurtele Pick-Up’idele. Võimalik on soetada camper alates tühjast kestast kuni kõigi mugavustega sisustatud elamuni.

EURA MOBIL on samuti Saksa autoelamutootja aastast 1959, kes valmistab kvaliteetseid poolintegreeritud, alkooviga ja integreeritud autoelamuid. KARMANN nimega toodetakse ka pakiauto baasil autoelamuid alates aastast 2000.

Knaus Tabbert Grupi ajalugu ulatub aastasse 1912. Praegune grupp autoelamute ja haagissuvilate tootjaid on moodustunud  aegade jooksul firmade ühinemise tulemusel. KNAUS ja WEINSBERG nimega toodetakse autoelamuid (pakiauto baasil, poolintegreeritud, alkoov ja integreeritud) ning haagissuvilaid. TABBERT nimega toodetakse kõige luksuslikumaid haagissuvilaid.

McRent. Alates 2015. aastast teeb ProREX koostööd Euroopa suurima autoelamute rendiketiga McRent. Euroopas tegutseb McRent autoelamute rent Saksamaal, Hollandis, Hispaanias, Prantsusmaal, Portugalis, Itaalias, Norras, Rootsis, Soomes, Islandil, Šveitsis, Inglismaal, mujal maailmas ka  Uus-Meremaal, Jaapanis jne. McRent pakub rendiks sõidukeid, mis on kuni kolm aastat vanad ja alati laitmatus korras.

Asukoht kaardil: