Home » Uudised » Kokkutulek Valgevenes 07.-10.mai 2016. a

Kokkutulek Valgevenes 07.-10.mai 2016. a

Camp1 LogoValgevene Kämpingute Liit koostöös Valgevene Karavani Klubiga (Belarusian Caravaners) kutsub Klubi Eesti Karavan liikmeid osalema rahvusvahelise kokkutuleku “The Hut on the Chicken Legs” sünnipäevapeole, mis toimub 07.-10.mail 2016. a kämpingus Camping-1 Valgevenes Selyava järve ääres. Kohapeal ootab meid kirev programm, mis sisaldab muu hulgas vene ja valgevene muinasjutu ainetel kostümeeritud pidu, kus osalevad ka rahvamuusika grupid. Täpsem programm selgub hiljem.

Korraldaja abil korraldatakse osalejatele tasuta Valgevene viisad. Kämpingu maksumus on ca 10 €/ööpäev ekipaaz (sõiduk + 2 täiskasvanut) ja ürituse tasu 5 €/inimene.

NB! Osalustasu ja majutuse eest saab maksta kaardiga kohapeal. Sularaha saab vahetada ainult panga kontorites. Organisaatorid lubasid vajadusel viia meid sinna. Valuuta kursid ja jooksev info on siin.

Reisil on suurepärane võimalus tutvuda eluga Valgevenes – sõbralikud inimesed, kaunis kevadine loodus, kohalik kaubandus jms.

Kämpingu kaugus Tallinnast on ca 800 km, sõitmiseks tuleks arvestada 1 päev sinna ja 1 päev tagasi. Sõitma võiks hakata reede 6.mai hommikul. Soovi korral saab külastada ka Minskit (ca 130 km) – kui huvilised olemas, siis palume abi korraldajatelt (näiteks tellime bussi koos giidiga). Samas võiksime külastada ka Eesti saatkonda Minskis ning ette võtta muid ühist huvi pakkuvaid tegevusi kohapeal.

Oma soovist osaleda andke palun teada hiljemalt 29.veebruariks, et Klubi saaks hakata täpsustama üksikasju ning tegelema organisatoorse poolega (viisad jms). Klubi poolt on kõikidele üritusel osalevatele Klubiliikmetele uued 2016. a Klubi ametlikud särgid ja mütsid.

NB! Osalema on oodatud kõik, Karavani Klubisse kuulumine ei ole tingimuseks! Meie “kvoot” on hetkel 45 ekipaazi, mis tähendab, et korraldaja Valgevenes on valmis meid ära paigutama kokkutuleku territooriumile (ca 2 hektarit) ning pakkuma vastavalt ka kämpingu teenused (elektrid ja kõik muu vajalik).

Teade 26.jaanuar: meile antud kvoot 45 ekipaazi on täis ja uusi registreerujaid me hetkel juurde ei võta. Mis on ootamatu ja väga positiivne üllatus kõikidele, et selline üritus nii populaarne paistab. Loodame, et kõik sujub plaanitult ja Klubil tekib tulevikuks uus traditsioon ning julgus selliseid üritusi rohkem planeerida.

Lisatud 26.02.16. Viimane võimalus registreerida kuni 29.02.16. Peale registreerimist alloleva vormi kaudu palume saata hiljemalt 29.veebruari õhtuks Klubi meili aadressile iga osaleja kohta andmed viisa taotlemiseks – ees- ja perekonnanimi, sünniaeg ja passi number (pass peab kehtima minimaalselt 90 päeva peale reisi ning passis peab olema vähemalt 2 vaba lehte), andmetega hilinejatele ei saa me Klubi poolt viisat organiseerida).

Lisatud 19.04.2016. Valgevene reisiks vajalik info – piiri ületus, internet, kiirtee, lemmikloomad SIIN

Kokkutuleku video:

Osales 68 peret

Asukoht kaardil

3 Replies to “Kokkutulek Valgevenes 07.-10.mai 2016. a”

  1. Dmitri Dietz ütleb:

    2016-01-26 08:55:01
    Mihhail Kutšinski -kahjuks on saanud 2 korda registreerida.Sooviks seda bronni tühistada,saab keegi veel ruumi,et kaasa tulla.

  2. Sergei ütleb:

    Võtsin maha.

Comments are closed.