Home » Uudised » Karavanide 19. kokkutulek – Harmony Park, Leedu

Karavanide 19. kokkutulek – Harmony Park, Leedu

Osales 267 karavani, 683 inimest 8 riigist!

Hea karavanisõber!

FIN! Avaa tästä suomenkielinen versio ja ilmoittautumislomake

Veel paugub pakane aga peagi on hanged läinud ja kevad kutsub. Algamas on uus karavanihooaeg ning hooaja avamise kokkutulek on varsti käes.

Vastavalt eelmise aasta küsitlusele korraldab Klubi Eesti Karavan hooaja avamispeo rahvusvahelise kevadise kokkutulekuna Leedus. Üritus toimub 11.-13. mail 2018. a puhkekompleksis Harmony Park, mis asub 50 km Kaunasest lõuna poole. Kompleks on asutatud 2010. a erinevate ürituste jaoks. Puhkajate jaoks on kohapeal olemas muuhulgas SPA keskus, restoran, villad, kämping, ratsutamiskeskus. Kogu territoorium hõlmab ca 200 hektarit.

Kokkutulekut on ette valmistatud koos Leedu karavaaneritega, kohale on oodata ca 200 ekipaaži erinevatest riikidest – Eestist, Soomest, Leedust, Lätist, Venemaalt, Valgevenest, Ukrainast ja Poolast.

Toimumiskohaks on broneeritud hipodroomi piirkond, kus toimub karavanide parkimine ning kokkutuleku aktiivne tegevus.

Kogu üritust aitab ladusamalt läbi viia kogenud päeva- ja õhtujuht ning plaanitud on järgmised meeleolukad tegevused (toodud info võib veel muutuda/täieneda, täpsem programm valmib ürituse eel maikuus):

 • “Welcome”-supp reede õhtul
 • Leedu folk-grupp “Zaisa
 • Leedu rock-ansambel “Only Once”
 • Erinevad võistkondlikud mõõduvõtmised
 • Matk / velotuur
 • Kaunase regiooni turismi info jagamine
 • Karavanisport
 • Rahvusvaheline pikk laud osalejate maade söökide ja jookidega
 • Suur loterii
 • Diskoõhtu
 • Laupäeva õhtul esineb ansambel Apelsin

Üritus toimub hipodroomi muruplatsil ja hipodroomi suures peohallis. Meie kasutuses on ka hipodroomi lounge-baar, kus saab osta erinevaid suupisteid ja jooke (õlu 3 €/0,5 l). Lisatasu eest saavad osalejad kasutada ka SPA protseduure – erinevad saunad, basseinid, kehahooldused.

Kokkutuleku osalustasu on 47 €, mis katab territooriumi ja ruumide renti, õhtujuhi teenust, mõlema õhtu programmi ja “Welcome”-suppi reede õhtul ning muid väiksemaid kulusid. Osalustasule lisandub kämpingu tasu 30 € (sisaldab elekter, dushid, wc-d) reedest pühapäevani. Mõlemad tasud summas 77 € tuleb tasuda Klubi Eesti Karavan kontole, ülekande selgitusse märkida “Harmony Park kokkutulek 2018 ja auto nr”.

Korraldajad paluvad seoses oodatust oluliselt suurema osalejate arvuga mõistvat suhtumist –
kohapeal ei ole tagatud nö tavapärane kämpingu teenuste kvaliteet piisavas mahus – kõik teenused on kohapeal siiski olemas aga ei ole olemas proportsionaalses mahus osalejate arvuga. Ehk mõttekäik on, et osalejad arvestaksid sellega ette ning ei ootaks tavapärast kämpingu teenuste taset.

Tähelepanu! Alates 01.05.2018. a on üritusele registreerumine ja osalustasu maksmine 10 € võrra kõrgem ehk 57 € (lisandub kämpingu tasu 30 €).

Klubi rekvisiidid:
MTÜ Klubi Eesti Karavan
IBAN EE562200221010206644

Kuna üritusele kohtade arv on piiratud (ca 200), siis tasub registreeruda ja osaluse eest tasuda võimalikult aegsasti – kokkutulekule registreerumine on avatud kohtade täitumiseni!

Üritusest loobumisel aprilli lõpuni tagastakse kämpingu ja osalustasu 100 %, alates 1.maist üritusest loobumisel tagastakse kämpingu tasust 100 % ja osalustasust 50 %.

Kes tulevad 1-2 päeva enne kokkutulekut või lahkuvad 1-2 päeva peale kokkutulekut, saavad ajutiselt  parkida 15 €/ööpäev Harmony Park kämpingus, mis asub ca 500 meetrit hipodroomist. Lisapäevade eest tuleb kohapeal eraldi tasuda Harmony Park peamaja vastuvõtus.

Lisaks, Harmony Park pakub osalejatele kohapeal hommikusöögi võimalust hinnaga 8 €/inimene. Hommikusöögid tuleb kohale saabumisel ette tellida.

Ära jäta kasutamata ainulaadset võimalust osaleda Klubi Eesti Karavan suurejoonelisel kevadisel kokkutulekul! Tule perega ja kutsu sõbrad, võta kaasa hea tuju ning naudi kevadist karavanihooaja algust!

Tähelepanu! Klubi vajab ürituse õnnestumiseks 8 vabatahtlikku, kes on valmis kohapeal panustama igaüks 4 tundi. Kokku vajame 4 tiimi, igas tiimis 2 inimest. Ülesandeks on karavanide paigutamised, info jagamine jms. Kui soovid abistada, palun anna meile sellest teada info(@)eestikaravan.eu

Täiendav arutelu matkaauto.com foorumis SIIN

Asukoht kaardil: