Home » Uudised » Karavanide 20. kokkutulek Toosikannu Puhkekeskuses

Karavanide 20. kokkutulek Toosikannu Puhkekeskuses

 

FIN! Avaa tästä suomenkielinen versio ja ilmoittautumislomake

Hea karavanisõber!
Tasapisi suve palavus vaibub ning läheneb aeg, mil karavanisõbrad saavad taas kokku – 6.-9.septembril 2018.a toimub Järvamaal Toosikannu Puhkekeskuses 20. karavanide kokkutulek.  Lisaks osalejatele Eestist on kutsutud karavanisõbrad Soomest, Lätist, Leedust, Valgevenest, Venemaalt ja Poolast, kokku kuni 200 ekipaaži.Registreerimine:

Lõppenud 30.08.2018.

Seekord on kiiremad osalejad oodatud kohale juba päev varem neljapäeval, et osa saada Saunamaja vene kerisega sauna mõnudest ning ennast kohapeal tasapisi ürituse lainele sättida.

Kokkutuleku avamine toimub reede õhtul, mille järel algab ka ametlik programm – osalejaid ootab avamis supp ja tervitus naps, esineb mõnus mees meie seast ning selgitame välja, mida meie mehed suudavad.

Laupäev möödub tempokas vaimus – juba hommikul ootavad meid erinevad Järvamaa kohaliku elu-olu edendajad: Nõgese Käsitöötalu, Põhjaka Mõisa käsitööjoogid, Kalamatsi kitsepiima farm oma toodetega, erinevad talud ja kohvikud, magusatootja Türilt ning kohalik mahevorstide tootja. Läbirääkimised veel käivad talupärase hommikusöögi pakkujaga ning pannkoogiküpsetajaga.

Lisaks on oodata ka Piimandusmuuseumi etteastet koos võiväntamise töötoaga. Keskpäeval saavad loodushuvilised osa võtta ca 2-tunnisest matkast Toosikannu metsades koos bioloog Kaarel Aluojaga, et uurida, milliseid looma- ja taimeliike Toosikannu maadel kohata võib. Lõunaks ootab kõiki osalejaid kosutav wokiroog, mille järel teeme üheskoos karavanisporti.

Õhtut alustame üheskoos pika lauaga, autasustame parimaid sportlaseid, loosime auhindu ja peaauhinna (loosipilet 1 €) ning tantsime kuni uneni ansambli Vinüül saatel.

Pühapäeval saavad väsinumad ennast kosutada hommikusaunas ning soovijad jääda Toosikannule veel edasi (parkimine lisatasu eest 10 €/ööpäev, tasumine ettemaksuna Peamajas).

Kogu ürituse ajal (alates neljapäevast) on võimalik kasutada masssazibussi teenuseid – massaažibuss ELAN pakub kokkutulekul võimalust nautida massaaži Eestis ainulaadses ratastel massaažisalongis.
Massaaži hind 50 min – 30 €, 20 min – 15 €, tasumine ainult sularahas.
Tutvu lähemalt SIIN
Bussis töötab üks massöör, seega soovitame huvilistel broneerida aeg juba enne üritust telefonil 563 59313.

Kohapeal on lubatud kasutada oma telksaunu, samuti on võimalik püüda kala (järves on karpkala, ahvenat ja haugi) ostes kalapüügiloa 20 €, millele lisandub iga püütud kala kilo kohta 5 eurot. Kokkutuleku ajal on taas avatud Klubi Õlletoorium – 2 eurone külm õlu ja siider voolavad 0,5 l topsi otse kraanist.

Ürituse osalustasu on 70 €/ekipaaz (kuni 2 täiskasvanut ja lapsed), mis sisaldab programmi ja parkimist neljapäevast kuni pühapäevani (koos elektri ja tavapäraste kämpingu teenustega). Kui täiskasvanute arv ekipaazis on rohkem kui kaks, siis tuleb juurde maksta 20 €. Näiteks, kui ekipaažis on 3 või rohkem täiskasvanut, siis kokku tuleb tasuda 90 €.

Klubi rekvisiidid:
MTÜ Klubi Eesti Karavan
Swedbank a/a EE562200221010206644

Osalemise eest tuleb osalustasu maksta Klubi kontole peale registreerumist 1 nädala jooksul. NB! kohapeal osalustasu maksmine pole võimalik!

NB! Registreerumine lõppeb 30.augustil!

Täpsem programm valmib ürituse eel ja saadetakse osalejatele e-mailiga.

Täiendav arutelu matkaauto.com foorumis SIIN.

Võta kaasa pere, sõbrad ja hea tuju ning kohtume Toosikannu Puhkekeskuses!

Asukoht kaardil:

Registreerimine:

Lõppenud 30.08.2018.

Arhiiv