Home » Uudised » Karavanide 21. kokkutulek – Turbas, Läti

Karavanide 21. kokkutulek – Turbas, Läti

FIN! Avaa tästä suomenkielinen versio ja ilmoittautumislomake

Osales 327 karavani.

Eesti206
Soome68
Leedu21
Läti17
Valgevene6
Venemaa5
Poola4

Klubi kutsub osalema 2019. a hooaja avamise kokkutulekul, mis toimub 09.-12.mail Lätis, Riia lähedal puhkekeskuses TURBAS.
Puhkekeskus Turbas on suurepärane koht suurürituste korraldamiseks! Koht on looduslikult kaunis, saabudes tervitab teid sõbralik lammaste ning mägismaapullide kari. Kohapeal saab ajaviiteks ronida vaatetornile, jalutada matkaradadel, nautida rahulikku metsaidülli ning erinevaid maastikuelemente.

Kokkutuleku on oodata ca 300 ekipaaži erinevatest riikidest – Eestist, Soomest, Leedust, Lätist, Venemaalt, Valgevenest, Ukrainast, Poolast ja mujalt.

Kohale võib tulla juba neljapäeval 9.mail, et nautida puhkekeskuse erinevaid saunu. Kokkutuleku avamine toimub ning aktiivne programm käivitub reedel 10.mai õhtul. Üritusel on planeeritud järgmised meeleolukad tegevused (info võib veel muutuda/täieneda sõltuvalt osalejate arvust, täpsem programm valmib ürituse eel maikuus):

  • “Welcome”-supp reede õhtul
  • Tantsuorkester Amadeus Eestist
  • Erinevad võistkondlikud mõõduvõtmised, karavanisport
  • Matk / velotuur
  • Läti turismiinfo jagamine ning kohaliku rahvustoidu müük
  • Karavanitarvikute müük
  • Rahvusvaheline pikk laud osalejate maade söökide ja jookidega
  • Suur loterii
  • Diskoõhtu

Taas on võimalus tellida massaazi – kohale tuleb massaazibuss ELAN! Massaazibussi teenust on võimalik kasutada kogu ürituse ajal (alates neljapäevast).
Massaaži hind 50 min – 30 €, 20 min – 15 €, tasumine ainult sularahas.
Bussis töötab üks massöör, seega soovitame huvilistel broneerida aeg juba enne üritust telefonil +372 563 59313 või algmaelo@gmail.com

Kokkutuleku osalustasu on 70 €/pere. Tasu katab – parkimine neljapäevast pühapäevani koos karavaniteenuste kasutamisega (kämpingu elekter, dushide ja WC-de kasutamine, keemilise WC tühjendamine, puhta vee tankimine ning „halli“ vee tühjendamine), territooriumi, ruumide ja tehnika rent, esinejatasud, valgustuse kasutamine, õhtujuhi teenus,“Welcome”-supp reede õhtul ja mõlema õhtu programm ning muud väiksemad kulud. Osalustasu 70 € tuleb tasuda Klubi Eesti Karavan kontole alates registreerumisest 1 nädala jooksul, ülekande selgitusse märkida “Turbas- 2019” ning registreerunu nimi ja perekonnanimi.

Tähelepanu! Alates 01.04.2019. a on üritusele registreerumine 20 % võrra kõrgem ehk 84 €.

Klubi rekvisiidid:
MTÜ Klubi Eesti Karavan
IBAN EE562200221010206644

Üritusest loobumisel märtsi lõpuni tagastatakse osalustasu 100 %, loobumisel alates 1.aprillist tagastatakse osalustasust 50 %.

Saabumisel kolmapäeval või varem tuleb tasuda kohapeal sularahas maaomanikule 10 €/ööpäev. Samuti, kes soovib jääda puhkekeskusesse kauemaks ja puhata peale üritust, tuleb tasuda kohapeal maaomanikule 10 €/ööpäev.

Ära jäta kasutamata ainulaadset võimalust osaleda Klubi Eesti Karavan suurejoonelisel kevadisel kokkutulekul! Tule perega ja kutsu sõbrad, võta kaasa hea tuju ning naudi kevadist karavanihooaja algust!

Täiendav arutelu matkaauto.com foorumis SIIN

Asukoht kaardil:


Arhiiv