Home » Teenused » Klubiga koostöö – MOTORHOME.ee

Klubiga koostöö – MOTORHOME.ee

Klubi on sõlminud koostöölepingu Eesti juhtiva matkaautode müügi ja rendiga tegeleva ettevõttega MOTORHOME.ee. Kõigile klubi liikmetele on tagatud erihinnad uute matkaautode soetamisel, samuti pakub MOTORHOME.ee Klubi liikmetele võimaluse osta karavanitarvikuid vähemalt 5%-lise soodustusega. Lisaks pakub MOTORHOME.ee klubiliikmetele võimalust matkaautot rentida 15%-lise soodustusega. Klubiliikmele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart, mis tõendab teenusepakkujale kuulumist Klubisse Eesti Karavan

MOTORHOME.ee tegevus sai alguse 2016. aasta II pooles, mil maailma suurimasse matkaautosid ja vabaaja veetmise varustust tootvasse kontserni TRIGANO Group kuuluvate Mobilvetta ning McLouis kaubamärkide all toodetud matkaautode esindamisega Eestis algust tehti. 2017. aastal lisandus mudelivalikusse samasse gruppi kuuluv Roller Team ning 2018. aasta algusest Saksa premium-klassi matkaautode tootja FRANKIA. Ettevõte eesmärgiks on pakkuda reisihuvilistele võimalikult laia valikut erinevate tuntud tootjate kvaliteetseid matkaautosid kättesaadavate hindadega ning kasvatada matkaautoga reisimise populaarsust Eestis.

MOTORHOME.ee esindab Eestis Saksa kämpingutarvete katalooge Fritz Berger ning Frankana Freiko, kelle pakutavaid tooteid on võimalik läbi meie klubiliikme soodustusega kohapealt osta või tellida.

Lisaks on MOTORHOME.ee Hollandi ettevõtte HPC Hydraulics ametlik esindaja ning service-partner Eestis. HPC Hydraulics tegeleb peamiselt matkaautodele hüdrauliliste tugijalgade ning automaatlevelleerimissüsteemide tootmisega.

MOTORHOME.ee teostab ka kõigile FIAT DUCATO baasile ehitatud matkaautodele hooldust ning remonti (välja arvatud garantiiremont). Helista meile ja lepi kokku hoolduse või vajaliku remondi aeg!

Kohapeal alati lai valik erinevaid uusi ja vähekasutatud matkaautosid! Võta meiega julgelt ühendust ja tule tutvuma!

Pakume abi ka uue matkaauto soetamisel finantseerimise lahendamisel. Helista ja uuri lisa!

Ranna tee 2
Tabasalu, Harku vald
76901 Harjumaa, Eesti

VÕTA ÜHENDUST!
Aldo Dapon
+372 50 84 767
aldo@motorhome.ee
www.motorhome.ee