Home » Uudised » 20. Adria Ralli – kämping Čikat, Horvaatia

20. Adria Ralli – kämping Čikat, Horvaatia

22.-29.juuni 2019. a toimub 20. Adria Camping Rally Čikat kämpingus, Lošinj saarel, Horvaatias. Kokkutuleku korraldaja on Horvaatia Kämpingute Liit koostöös Jadranka kämpinguga. Erinevalt iga-aastasest turismihooaja kõrghetkel toimuvast FICC Rally-st, meelitab Horvaatia hooaja alguses oma soodsamate hindadega.

Lošinj saarest.

Lošinj saart kutsutakse elujõu saareks, kuna sealne merevesi ja õhk on erakordselt puhtad. Saarel kasvavad 1200 erinevat taimeliiki ning erilised 100-aastased männipuud, saarel on kokku ca 280 km matkaradu ja jalgrattateid.

Čikat kämpingust 20 minuti jalutuskäigu kaugusel asub linn nimega Mali Lošinj (Väike Lošinj), kus elab u 8000 inimest. Huvitav on teada, et Mali Lošinj on tegelikult pea 9 x suurem kui Veliki Lošinj (Suur Lošinj), kus elab “kõigest” u 900 inimest.

Čikat kämping asub maalilises männimetsas otse mere kaldal ning on ideaalne koht aktiivseks perepuhkuseks, pakkudes erinevaid võimalusi sportimiseks, kus asub uus veepark, 5 erineva basseini ning liumägedega.

Saare pikkus on 33 km ja laius 200 m kuni 5 km. Elanike arv on u 9600.

18. Adria Ralli a. 2017, kämping Čikat

Osalustasu:

  • Täiskasvanu – 120 €
  • Laps 7-18 a – 60 €
  • Lapsed kuni 7 a – tasuta
  • Osalustasu sisaldab: registreerimistasu, turismimaks, karavani koht koos elektriga, kokkutuleku programm, tervitusjook, õhtusöök avamisel, kingitus.

Üritusele registreerimiseks tuleb täita korraldaja registreerimisvorm siin. Täidetud ankeet tuleb saata aadressile: ukh@camping-croatia.com
Üritus on mõeldud Klubi liikmetele ja kaasas peab olema kehtiv CCI kaart.

Osalustasu ja valitud ekskursioonid tuleb tasuda  saabumisel vastuvõtulauda.
Registreerimine kestab kuni 15.mai 2019.

Kasulikud lingid:

Tasulised teed – hinnad ja võimalused
Informatsioon teeolude kohta
Praamide sõidugraafikud
Čikat kämpingu koduleht
Ralli programm ja ekskursioonid

Pane ennast varakult kirja, et teised osalejad näeksid. Lisaks, Klubi võtab ühendust korraldajaga, et ekipaažid Eestist saaksid parkida kõrvuti.

Asukoht kaardil: