Home » Teenused » Klubiga koostöö – Iv Pluss AS

Klubiga koostöö – Iv Pluss AS

Klubi on sõlminud koostöölepingu Iv Pluss AS-ga. Varasemalt Iveco ja Iveco Bus toodete müüjale ning teenindajale lisandusid alates märtsist 2019 Fiat Professional tarbesõidukid.

Iv Pluss AS omab õigusi teostada Fiat tarbesõidukitele hooldus- ja remonditöid koos garantiitöödega. Soetatud on kõik vajalikud eritööriistad ja diagnoositestrid ning personal on välja koolitatud. Kohapeal on ka põhilised varuosad laos saadaval. Klubi liikmetele pakutakse soodustust 15 % teenustöödest ja 10 % Fiat originaalvaruosadest. Klubiliikmele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart.

Iv Pluss AS ja LAIKA CARAVANS Spa sõlmisid 2019. a maikuus diilerlepingu, mille raames hakkab Iv Pluss müüma LAIKA matkautosid ja pakkuma neile ka täielikku järelteenindust. LAIKA sobib hästi Iv Pluss´i portfelli, sest enamus matkaautosid on ehitatud FIAT Ducato alusraamile, mille esindusõigust Iv Pluss juba omab. Lisaks, suuremaid matkaautosid ehitatakse ka Iveco Daily alusraamile, mille esindusõigus on samuti olemas.

LAIKA matkaauto klientidele pakume nüüdsest täisteenust nii aluse, kui pealisehituse osas. LAIKA matkautode puhul on tegemist Itaalia ettevõttega, kes tootmisega alustas juba 1964 aastal. Tänaseks on mudelivalik väga lai, pakkudes igale kliendile meelepärast lahendust. Tootevalik algab kaubik (Camper Van)  versioonist ja lõppeb täisintegreeritud kõrgklassi matkaautoga. LAIKA mudelivalikus on kolm põhimudelit KOSMO, ECOVIP ja KREOS. Neil kõigil on lisaks veel rida alammudeleid ja erinevaid konfiguratsioone.

LAIKA matkautode seinad, laed ja põrandad on tehtud piisavalt paksud, et taluda külma ja suuremat suve kuumust. Lisavarustuse võimalused on väga rikkalikud ja kindlasti leiame kliendile kõik vastavalt kliendi soovidele. Tippmudel KREOS on standartvarustuses juba väga rikkalik, milles on näiteks kahetsooniline kaugjuhitav ALDE keskkütte süsteem, topelt ühetasandiline põrand, lisaaku valmidus, külmakindlad veemahutid, 160L külmik eraldi sügavkülmaga, 3 põletiga gaasipliit, imur, komfortvoodi tagaosas jne. Lisaks pakume kõike matkaautode tarvikuid Movera.com tootevalikust.

Iv Pluss AS on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 1993. aastal. Tallinna esindus asub Pärnu mnt 556 (Laagri alevik, Saue vald). Matkaautode hooldus ja remont nüüd esindustes Tartus ning Lätis Bauskas.

Ettevõttes töötab 30 töötajat ja 2018. aasta müügikäive ületas 10 miljonit eurot. Uusi sõidukeid müüdi 2018. aastal 112, kasutatuid 36. Eestis esindatakse kaubamärke Iveco, Iveco Bus, Iveco Astra, Fiat Professional, Feniksbus (Baltikumi esindaja), Forveda, Tevor. 

Iv Pluss AS kontaktandmed on:
+372 677 90 76 või
+372 677 90 77
e-post teenindus@ivpluss.ee

Asukoht kaardil.

Tartu esinduses on nüüdsest olemas kõik vajalik Fiat tarbesõidukite ja nende alustel põhinevate matkaautode hoolduseks ja remondiks. Tehakse ka garantii remonti ja pakutakse matkaautode tarvikuid. Tartu esindus – link.

Aastal 2021. IV Pluss omandas Lätis Bauska linnas ettevõtte Virazas SIA. Virazas SIA on muuhulgas ka Fiat Professional ametlik diiler. Seal saate soovi korral abi Fiat tarbesõidukite ja ka nendel baseeruvate matkaautode hoolduse ja remondi vajadusel. Olemas on kõik vahendid ja testrid ning tehakse ka garantii remonti. Lisaks pakutakse ka matkaautode tarvikuid.

Virazas SIA kontaktid leiate nende kodulehelt siit.