Home » Teenused » Klubiga koostöö – Iv Pluss AS

Klubiga koostöö – Iv Pluss AS

Klubi on sõlminud koostöölepingu Iv Pluss AS , kes senini on tegelenud Iveco ja Iveco Bus toodete müügi ning teenindamisega ja alates märtsist 2019 esindab ka Fiat Professional tarbesõidukeid. Iv Pluss AS omab õigusi teostada Fiat tarbesõidukitele hooldus ja remonttöid koos garantii töödega. Soetatud on kõik vajalikud eritööriistad ja diagnoosi testrid ning personal on välja koolitatud. Kohapeal on ka põhilised varuosad laos saadaval.

Klubi liikmetele pakutakse soodustust 15 % teenustöödest ja 10 % Fiat originaalvaruosadest. Klubiliikmele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart, mis tõendab teenusepakkujale kuulumist Klubisse Eesti Karavan.

Iv Pluss AS on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 1993. aastal. Tallinna esindus asub Pärnu mnt 556 (Laagri alevik, Saue vald). Tartu esindus asub aadressil Ringtee 56a.

Ettevõttes töötab 30 töötajat ja 2018. aasta müügikäive ületas 10 miljonit eurot. Uusi sõidukeid müüdi 2018. aastal 112, kasutatuid 36. Eestis esindatakse kaubamärke Iveco, Iveco Bus, Iveco Astra, Fiat Professional, Feniksbus (Baltikumi esindaja), Forveda, Tevor. 

Iv Pluss AS kontaktandmed on:
+372 677 90 76 või
+372 677 90 77
e-post teenindus@ivpluss.ee

Asukoht kaardil.

Subcribe to my feed Like On Facebook Email to us

E-poe toote kategooriad

Klubi üritused

juuli
27
L
2019
all-day Klubi 39. sünnipäev. Merelaiu Pu... @ Merelaiu Puhkeküla OÜ
Klubi 39. sünnipäev. Merelaiu Pu... @ Merelaiu Puhkeküla OÜ
juuli 27 – juuli 28 all-day
Klubi 39. sünnipäev. Merelaiu Puhkeküla OÜ @ Merelaiu Puhkeküla OÜ
Merelaiu Puhkeküla asub Pärnu maakonnas, Tõstamaa vallas, Pärnust 50 kilomeetri kaugusel Tõstamaa lahe ääres. Tulles puhkekülla Pärnust, tuleb mööda sõita Audrust, Kõimast, Pootsist ja Selistest. Edasi näitavad juba viidad kuhu minna, et meile rõõmsalt kohale[...]
sept.
12
N
2019
all-day Karavanide 22. kokkutulek – Karu... @ Karujärve kämping
Karavanide 22. kokkutulek – Karu... @ Karujärve kämping
sept. 12 – sept. 15 all-day
Karavanide 22. kokkutulek - Karujärve, Saaremaa @ Karujärve kämping
Saaremaa kõige kaunim järv asub Lääne-Saaremaa kõrgustikul, Kärla alevikust 4,5 km loode pool, meretasemest 32,2 m kõrgemal. Kannab ka Järumetsa, Järvemetsa ja Järvmetsa järve nime. Ta pindala on umbes 330 ha, suurim sügavus kuni 6[...]

Uued Klubi särgid

Arhiiv