Home » Teenused » Klubiga koostöö – Iv Pluss AS

Klubiga koostöö – Iv Pluss AS

Klubi on sõlminud koostöölepingu Iv Pluss AS , kes senini on tegelenud Iveco ja Iveco Bus toodete müügi ning teenindamisega ja alates märtsist 2019 esindab ka Fiat Professional tarbesõidukeid. Iv Pluss AS omab õigusi teostada Fiat tarbesõidukitele hooldus ja remonttöid koos garantii töödega. Soetatud on kõik vajalikud eritööriistad ja diagnoosi testrid ning personal on välja koolitatud. Kohapeal on ka põhilised varuosad laos saadaval.

Klubi liikmetele pakutakse soodustust 15 % teenustöödest ja 10 % Fiat originaalvaruosadest. Klubiliikmele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart, mis tõendab teenusepakkujale kuulumist Klubisse Eesti Karavan.

Iv Pluss AS on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 1993. aastal. Tallinna esindus asub Pärnu mnt 556 (Laagri alevik, Saue vald). Tartu esindus asub aadressil Ringtee 56a.

Ettevõttes töötab 30 töötajat ja 2018. aasta müügikäive ületas 10 miljonit eurot. Uusi sõidukeid müüdi 2018. aastal 112, kasutatuid 36. Eestis esindatakse kaubamärke Iveco, Iveco Bus, Iveco Astra, Fiat Professional, Feniksbus (Baltikumi esindaja), Forveda, Tevor. 

Iv Pluss AS kontaktandmed on:
+372 677 90 76 või
+372 677 90 77
e-post teenindus@ivpluss.ee

Asukoht kaardil.

Arhiiv