Home » Uudised » Shell Helix Rally Estonia 12.-14. juuli 2019

Shell Helix Rally Estonia 12.-14. juuli 2019

Klubi on sõlminud koostöölepingu Shell Helix Rally Estonia korraldajaga, et pakkuda klubiliikmetele võimalust soetada rallipasse 25 % soodustusega ostuhetkel kehtivast hinnast. Rallipasside tavahinnad enne soodustust on järgmised:

24 € – kuni 31. mai
29 € – 01.06 – 30.06
34 € – alates 01.07 

miinus 25%

Soodustuse saamiseks tuleb ürituse kodulehel e-poes sisestada boonuskood, mis on kõikidele klubiliikmetele saadetud e-mailiga.

Matkaauto/haagissuvilaga ürituse külastamiseks vajalik info:

Reede, 12. juuli õhtul on variant parkida sõidukid Leigole, kus karavanidele on ette nähtud eraldi parkimisala. Parkimistasu on 5 € auto kohta ööks. Kohapeal puudub elektri ja puhta vee kasutamise võimalus. Parkimis- ja telkimisalale on paigaldatud tualett.

Laupäeva hommikul on võimalik Leigol 2 korda kogu võistlejaterivi näha, kui  Leigo kiiruskatse läbitakse 2 korda. Kiiruskatsete algusajad on 9:23 ja 12:04. 

NB! Reedel Leigole parkimisel tuleb laupäeva õhtuks kõik sõidukid järgmisesse kohta parkida kuna kogu Leigo territoorium on sel ajal broneeritud teisele üritusele.

Teine variant reede õhtul on parkida sõidukid Arula katse ääres Kääriku pealtvaatamiskohas. Sarnaselt Leigole ei ole kohapeal elektrit ja vett, aga on tualett. Tasu 5 € auto kohta (ööpäev). Ka Arula katse läbitakse laupäeva hommikul 2 korda, katsete algusajad on 10:06 ja 12:47. 

Pärast laupäevahommikuste kiiruskatsete vaatamist on võimalus liikuda mööda suuremaid teid Valgjärve pealtvaatmiskohta, seal on kiiruskatsed algusega 15:33 ja 17:42 ning edasi tasub liikuda Elvasse. Elvas on laupäeval kohvikutepäev ning õhtul kontsert, kus esineb Venemaa supertäht Julia Volkova tüdrukutebändist t.A.T.u ning teda soojendavad Nancy, Caater ja Põhja-Tallinn. Elva kohvikutepäeva kohta leiab rohkem infot siit. Elva külastamiseks on mugav parkida Waide motelli juurde, kus kehtib klubiliikmetele soodushind. Parkimiseks paremat kohta Elvas ei ole. Elvast Waide motelli juurde on 3,5 km. Waide motelli karavanide platsil on olemas kõik võimalused – elekter, vesi, toitlustus jms.

Lisaks Waide motellile on kohad karavanide jaoks ka Otepääl Pühajärve hotelli juures, ent seal on neid kohti vaid 6, seega – kes ees, see mees. Öö hind on 15 € auto kohta (sisaldab elektri kasutamist ja pesemisvõimalust Pühajärve hotelli jõusaali duširuumis). 

Pühapäevaks on kergelt ligipääsetav pealtvaatamiskoht Aiaste kiiruskatsel, mis algab kl 11:13 ning peale seda saab võtta suuna Tartusse ning vaadata seal soovi korral linnakatset ning autasustamist.

Tartus toimuvat AutoEXPOt, kus on ka laste – ja naisteala, võib külastada reedel enne Leigole minekut või siis pühapäeval enne autasustamist.

Lisainfo Shell Helix Rally Estonia kohta ürituse kodulehel.

Arutelu matkaauto.com foorumis.