Home » Uudised » Kevadine seminar Kopra talus 21.03.2020.

Kevadine seminar Kopra talus 21.03.2020.

Lugupeetud karavanisõber!
Seoses koroonaviiruse ohuga on korraldajad otsustanud ürituse tühistada ehk kanname meile makstud osalustasu 100 % tagasi.

*****

Klubi kevadine seminar toimub laupäeval 21.märtsil 2020. a Kopra talus, Viljandimaal. Seminari algusaeg on kell 12. Peale seminari ootavad osalejaid pelmeenid, pannkoogid moosiga ja morss. Seminari järel saab lõõgastuda kuumaks köetud suitsu- ja leilisaunas ning kümblustünnis, õhtut saame ühiselt jätkata peosaalis.

Seekordseteks seminariteemadeks on:

 • Matkaauto/haagissuvila rehvid – kuidas valida sobivad, hooldus ja ekspluatatsioon. Teemat tutvustab Klubi liige Liivo.
 • Eesti telekanalite vaatamine reisil Eestis ja välismaal. Erinevad võimalused. Teemat tutvustavad Klubi liikmed Meelis ja Sergei.

Ürituse kulud.

Seminariruumi, saunade ning õhtuse ruumi kulu katab Klubi.

Osalustasu on 15€ iga täiskasvanud inimese kohta. Osalustasu katab laupäeval seminarijärgse toitlustuse kulud ning osaliselt ka sauna kulusid.

Kopra talu pakub laupäevaks ja pühapäevaks (kl.9-st) ettetellimisega hommikusöökide võimalust. Hommikusöögi maksumus on 8 €/inimene ja sisaldab – juust, sink, muna, kala, kurk, tomat, vorstikesed, peekon, pudru keedisega, piimatooted, kohvi, tee, leib, sai. Hommikusöökide soovil tuleb valikud teha registreerimisvormis.

Osalustasu ja hommikusöögid tuleb maksta MTÜ Klubi Eesti Karavan kontole:

Swedbank a/a EE562200221010206644
Maksekorraldusel märkida: “Kopra seminar”

Matkaautoga / haagissuvilaga ööseks jääjatele lisandub kämpingu kulu 10€/öö või 16€/2 ööd (ilma elektrita). Kopra talus on olemas ka ca 20 kohta elektriga hinnaga 15€/öö või 28€/2 ööd. Kämpingu eest tuleb maksta saabumisel pererahvale.

Kohale võib tulla juba reedel! NB! Registreerimine lõpeb 17.03.2020.

Täiendav arutelu matkaauto.com foorumis SIIN

Tule, kuula ning jaga oma kogemusi ja osale arutelus!

Asukoht kaardil:

3 Replies to “Kevadine seminar Kopra talus 21.03.2020.”

 1. Priit Peljo ütleb:

  Läti ka kohal👍
  Aigars, Laipni lūdzam!

 2. Priit Peljo ütleb:

  Soome ja Saksa ka… Nagu alati, alati Klubi kokkutulekud on rahvusvahelised 👍

 3. sergei ütleb:

  🙂

Comments are closed.