Home » Kämpingud » Klubiga koostöö – Metsaluige Turismitalu Pärnumaal

Klubiga koostöö – Metsaluige Turismitalu Pärnumaal

Klubi Eesti Karavan on sõlminud koostöölepingu Pärnumaal asuva vastavatud Metsaluige Turismitaluga.
Klubiliikmetele kehtib karavaniga peatumisel hinnasoodustus -10 %. Klubiliikmetele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart.

Metsaluige kämping asub Tallinn–Riia trassi lähedal, otse Kabli küla külje all. Paarisaja meetri kaugusel on liivane mererand ja teisel pool männimets.
Karavaniplats asub otse rookatusega suure palkmaja taga. Selles rookatusega majas asub ka aastaringselt töötav (talvel ainult nädalavahetustel) kohvik-restoran, kus soojemal aastaajal saab nautida oma einet ja jooke kaunil väliterrassil.
Avaral murukattega karavanplatsil jätkub ruumi kuni 80-le karavanile. Uues olme- ja pesuhoones on 9 dushiruumi ja 9 tualettruumi, lisaks 2 täisautomaatset pesumasinat ning kuivatit. Eraldi on invatualett, millele on ligipääs ratastoolis liikujale.

Lastele on mänguala liivakasti, mängumaja ja kiikedega. Karavanita puhkajatele pakutakse majutust 2-4-kohalistes kämpingmajakestes ning palkpuhkemajades.
Lisatasu eest saab kohapeal rentida kümblustünne ja grillimistarvikuid. Aastaringselt on võimalik lisatasu eest kasutada sauna koos suure välibasseinialaga. Ürituste korraldamiseks on ootamas uus peo- ja konverentsimaja kuni 80-le inimesele.
Karavanidele on olemas 220V elektrivarustus, joogivee tankimine, kaasaegsed pesemisvõimalused ja tualetid ning väliköök. Lisatasu eest on olemas pesumasinate ja –kuivatite kasutamise võimalus.

Aadress:
Kabli küla, Häädemeeste vald, Pärnumaal,
200 m enne Lepanina Hotelli

Tel. +372 5333 5799
info@metsaluige.ee

GPS koordinaadid:
N 57.992629
E 24.422642

Asukoht kaardil: