Home » Uudised » Klubi 40. sünnipäev 24.-26.juuli Ranna Puhkebaas, Tartumaa

Klubi 40. sünnipäev 24.-26.juuli Ranna Puhkebaas, Tartumaa

Eesti Karavan -yhdistyksen 40-vuotistreffit Ranna-nimisessä vapaa-ajankeskuksessa Tartumaalla FIN

This image has an empty alt attribute; its file name is RannaPTiitel.jpg

Klubi Eesti Karavan kutsub kõiki karavanisõpru 24.-26.juulil Tartumaale Ranna Puhkebaasi tähistama oma 40. sünnipäeva. Nagu võluväel rändame ajas eelmisesse sajandisse Eesti Karavani algusaegadesse, kus meid ootab tolleaegne menukas laagrikompleks ning veteranidest klubiliikmed omatehtud haagissuvilatega otse 80.-ndatest!

Hoogne ja värvikas programm hõlmab kõige erinevamaid tegevusi – otse Peipsi järve kaldal on kuumaks köetud suur aidasaun, Sibulateelt tulevad kohalikud kaupmehed müüma suitsukala ning pirukaid ja kooke, sööme sünnipäevasuppi ja -torti, külastame Kallastet ja näitust “Ajareis nõukogude argipäeva”, süütame suure laagrilõkke, meelt lahutavad vabariigi alkoholismivastase võitluse eestvõitleja ansambel PS TROIKA ja paljude rahvusvaheliste festivalide laureaat mustlastantsu ansambel AL SOL. Lisaks kõigele viime läbi suure RAHA ja ASJADE loterii! Tublimatest tublimad laagrilised saavad autasustatud diplomite ja aukirjadega. Kogu ürituse stiil on 1980.-ndad ja laagrielu!

Täpsem ajakava valmib enne sünnipäeva.

Osalustasu. Alates 16.juulist on osalustasu 100 €, mis tuleb tasuda MTÜ Klubi Eesti Karavan a/a-le EE562200221010206644 (selgitusse „Klubi sünnipäev“).

Osalustasu sees on parkimine reedest pühapäevani (ilma elektrita), sauna, dushi ja WC kasutus, ürituse programm, sünnipäevanaps ja vahuvein, laupäevane lõunasupp ja kringel ning kohv/tee, Kallastele ekskursiooni transport ja näituse külastus.

Osalustasule lisandub elektri kasutamise soovil 10 € kogu ürituse aja eest, mis tuleb maksta kohapeal pererahvale (NB! kaardimakse võimalus puudub). Elektriga kohtade arv on piiratud 60 kohta. NB! 11.juuli – elektriga kohtade arv on otsas!

Lisapäevade hind (enne reedet ja peale pühapäeva) – 10 €/ööpäev maksta kohapeal pererahvale (NB! kaardimakse võimalus puudub).

Massazibuss ELAN:
Jällegi on üritusel kohal ratastel massaažibuss ELAN pakkudes kokkutulekul võimalust nautida massaaži Eestis ainulaadses ratastel massaažisalongis. Massaaži hind 50 min – 30 €, 20 min – 15 €. Uudisena on lisandunud bioenergiamassaaži aparaadi teenus. Tutvu lähemalt lisainfoga SIIN

Asukoht kaardil:

Osales 160 karavani.

One Reply to “Klubi 40. sünnipäev 24.-26.juuli Ranna Puhkebaas, Tartumaa”

  1. Priit Peljo ütleb:

    Järjekordselt äge Klubi üritus, kus sõbrad erinevatest riikidest kokku saavad 😎

Comments are closed.