Home » Kämpingud » Klubiga koostöö – Tindioru Talu Võrumaal

Klubiga koostöö – Tindioru Talu Võrumaal

Klubi Eesti Karavan on sõlminud koostöölepingu Võrumaal asuva Tindioru Taluga.
Klubiliikmetele kehtib karavaniga peatumisel hinnasoodustus -10 %. Klubiliikmetele mõeldud soodustuse saamiseks tuleb teenusepakkujale esitada Klubi Eesti Karavan liikmekaart.

Tindioru talu pakub võimalust karavanidel talu platsil ennast puhkama sättida. Oodatud on nii haagissuvilatega puhkajad, telkijad kui ka matkaautod – ruumi jagub kõigile!

Koht on ideaalne seiklejatele, kes otsivad paika, kus end loodusega ühtekuuluvana tunda ja hingele kosutust saada. Tindioru on parim paik enese värskendava energiaga laadimiseks, sest siinses looduses on olemas kõik, mida vajame. Just siin asuvad Eestimaa looduse suurimad pärlid – ürgsed orud, oru põhjas olevad järvede äärsed matkarajad, vahelduv maastik ja väge täis metsad.

Tindioru karvaniplats on piisavalt suur, et pakkuda privaatset pesitsuspaika igale karavanimatkajale. Kohapeal on olemas WC, dušš, köök tarvikutega, elektrivarustus, purgla, WIFI ja terrass. Veevarusid saab täiendada otse orust tuleva puhta tervendava allikaveega. Lisateenustena saab kasutada grillimistarvikuid, pesumasinat, rätikut ja sauna. Lisaks on platsil lõkkeplats.

Ka puhkemaja ja väiksem majutushoone ootab puhkajaid. Majutushoone sobib hästi majutuseks ja väiksemateks koosviibimisteks, puhkemaja suuremateks koosviibimisteks. 

Tindioru peidab endas tõelist looduse aaret. Avastamist on siin palju – sügavad orud, kuppelmaastiku vahel laiuvad järvesilmad ja vaheldusrikas mets. Esteetlilist naudingut ja vaimsed kosutust pakuvad Rõuge vaatamisväärsused. Siin asuvad mitmed Eesti kõige-kõiged. Nii aktiivse puhkuse nautlejad, kultuurihuvilised kui ka loodusinimesed leiavad endale midagi siit. Lähedalasuvate looduspärlite, vaatamisväärsuste ja tegevuste kohta leiab rohkem infot SIIN.

Karavanipark on avatud aasta läbi igal kellaajal. 

Asukoht kaardil: