Home » Uudised » Grillseminar Valgehobusemäel, 24.10.2020

Grillseminar Valgehobusemäel, 24.10.2020

Pildigalerii.

Autor: Sergei Vahnitski
Camera: iPhone XS Max
« kohta 26 »

Hea karavanisõber!

Kutsume Sind osalema Klubi sügisesele seminarile, mis toimub laupäeval 24.oktoobril 2020. a Järvamaal Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses. Seminari algusaeg on kell 11:00.

Valgehobusemäe

Keskusest. Kohapeal saab erinevatel liikumisradadel matkata, joosta, orienteeruda või jalgrattaga sõita. Rajad kohapeal on 3 ja 5 kilomeetri pikkused ning on ühendatud pikemate keskusest välja viivate radadega. Keskuse radadel asub Eesti üks huvitavamaid ja raskemaid 21 korviga discgolfirada.  Lastele on rajatud mitmete atraktsioonidega mänguala. Lisaks on võimalus kätt proovida vibu laskmises.

Pea kõikidel karavanidel on lisavarustusena kaasas grillid aga tihti napib teadmisi, kuidas õigesti grillida nii, et tulemus oleks parim võimalik. Et rohkem teada saada, mis tegelikult toimub grilli kaane all, siis viime läbi grillseminari:

  • erinevad grillitüübid, plussid ja miinused
  • olulised reeglid grillimisel
  • mida ja kuidas saab grillida?
  • grillimise meisterklass

Grillseminari läbiviijaks on tõeline grilliguru – Klubi Eesti Karavan liige ja Eesti Grilliliidu ametlik grillikoolitaja Märt Jamnes!

Seminar kestab koos vaheajaga kokku ca 3 tundi. Peale seminari on võimalik lõunasöögiks osta grillimeistri hõrku lõunat – seakaela karbonaad salatiga. Võta kaasa enda sööginõud. Söök tuleb ette tellida üritusele registreerumisel ning tasuda kohapeal 7 €/ports sularahas grillimeistrile.

Osalustasu 15 € (sisaldab seminari kulud, sauna laupäeval – eraldi meestele ja naistele) tasuda Klubi kontole:

MTÜ Klubi Eesti Karavan
Swedbank a/a EE562200221010206644
Maksekorraldusel märkida: “Grillseminar”

Kohale võib tulla juba reedel (23.10). Matkaautoga / haagissuvilaga parkimine 10€/1 öö, 14€/2 ööd tuleb maksta saabumisel maaomanikule. Hinna sees on elekter, vesi sisse/välja, dušš, WC.

Seminar toimub õues varikatuse all.

NB! Tuletame meelde et 25.oktoobril muutub elu ühe tunni võrra – keerame kella 1 tund tagasi ehk saame laenata ühe tunni juurde. Kevadel kuulub kasutatud tund tagastamisele.

Üritusele registreerumine lõppeb esmaspäeval 19.oktoobril kell 23.

Ootame kõiki karavanisõpru ja grillihuvilisi üritusele! Loodetavasti leiab iga osaleja enda jaoks midagi uut ja huvitavat.

Asukoht kaardil:

Registreerimine:

“Registreerimine on lõppenud. Kohad on täis.”

Osalejad: – 87 ekipaaži