Home » Uudised » Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

Kallid karavanisõbrad!

Oleme seekord otsustanud tühistada kokkutuleku Narvas. Usume, et kõik saavad aru hetkel olevast ärevast olukorrast ja täna korraldada sellist üritust Narvas võib kohapeal tekitada asjast erinevaid arusaamisi.
Klubi Eesti Karavan soov on korraldada üritusi pingevabas ja lõbusas meeleolus. Tänane seis aga on kõike muud, kui lõbus. Sellise seisus ei saa me olla ka kindlad, et ürituse eelarve saab kaetud. Planeeritud oli suursugune üritus kahe tugeva esinejaga ja muu meeleoluka programmiga.

Eelarveks oli planeeritud ca 26.000 eurot. Täna puudub kindlus, et tuleks selline osalejate arv, millega kataksime kõik kulud. Lisaks eelnevale, on kevadised kokkutulekud olnud alati rahvusvahelised. Käesoleval kevadel oleks seda raske loota, et välismaised külalisi meile väga palju saabuks.
Peale kõige eeltoodu on meie planeeritud parkimisalal osalised ehitustööd, mis oluliselt raskendaks ürituse korraldamist. Lükkame siis järjekordselt selle toreda Narva plaani aasta võrra edasi ja küll meil see kunagi ikka õnnestub!

Aga ega kevadine kogunemine siis ära jää. Otsustasime teha alternatiivse ürituse ja kutsume teid kõiki osalema vabas vormis üritusele Laukataguse Puhkekülas 12.-15.mai 2022.

Täiemahulist meelelahutusprogrammi sel korral plaanis ei ole, kuid siiski pakume mõned tegevused, mis aitavad aega toredamalt sisustada:

  • Reedel ja laupäeval avatud saunamaailm – suitsusaun ja leilisaun (sisaldub osalustasus).
  • Laupäeval on ühine lõunasöök (sisaldub osalustasus) – kanalihakaste keedetud kartulid maitserohelisega toorsalat, leib. NB! oma taldrikutega.
  • Reede õhtul esineb normaalne meie mees ja laupäeva õhtul kuum Eesti peobänd ROXY!
  • Ürituse ajal töötab baar.
  • Laupäeval kohaliku kaubanduse laat (joogid, söögid, asjad) ning hoovimüük – müü oma bussi juures asju, näiteks seismajäänud ja üleliigseid karavanitarvikuid.
  • Avatud on pannkoogikiosk, kus perenaine küpsetab kõigile soovijatele pannkooke (tasu eest).
  • Keava matkarada 8 km.
  • Jalgratastega saab avastada ümbruskonda – rattaga Raplamaal 
    Täpne KAVA SIIN.

Lisaks on võimalik üritusele registreerumisel tellida hommikusöögid laupäevaks ja pühapäevaks:
– hommikusöök laupäeval – neljaviljapuder moosiga, leib/sai, või, sink/vorst/juust, kurk/tomat, kohv/tee 5 €;
– hommikusöök pühapäeval – kodune seljanka hapukoorega, leib/sai 3 €.

Ilma karavanita osaleda soovijatel on olemas ööbimisvõimalus erinevates hoonetes (võtta ühendust pererahvaga).

Osalustasu – 30 €/pere, sisaldab laupäeval 2 lõunasööki, programmi, WC-de ja dushide kasutust. Osalustasu tuleb maksta peale registreerumist Klubi pangakontole.

Laukataguse kompleksi kaart

Parkimistasu
Parkimistasu tuleb tasuda saabumisel pererahvale sularahas (hetkel neil puudub kohapeal kaardimakse võimalus).
Neljapäeval saabujad – ilma elektrita 30 €/ekipaaž, elektriga 35 €/ekipaaž.
Reedel või laupäeval saabujad – ilma elektrita 20 €/ekipaaž, elektriga 25 €/ekipaaž.
Elektrivõimalused on piiratud!

Kohal on taas Massazibuss ELAN.
Keha ja meele lõõgastust peale stressirohket talve aitab saavutada üks korralik massaaž. Massaaži hind 50 min – 35 €, 25 min – 20 €, bioenergiamassaaži aparaadi seanss koos selga soojendava mähisega 50 min – 40 €. Võta aega iseendale ja tunne elust mõnu! Bussis töötab üks massöör, seega soovitame huvilistel broneerida aeg aegsasti enne üritust telefonil 563 59313. Kaardimakse võimalust bussis pole, tasumine sularahas.

Kaubandusega tegeleda või väliste reklaamikandjate (lipud, bannerid) kasutada soovijatel tuleb tingimuste täpsustamiseks enne üritust ühendust võtta korraldajatega info @ eestikaravan.eu. Eelneva kokkuleppeta kommertstegevus ei ole lubatud.

Asukoht kaardil:

Registreerimine:
Enne registreerimist palun loe.
Ära tule kokkutulekule nüüd ja edaspidi Venemaa sümboolikaga – lipud, georgi lindid, Z tähe kujutised, Rossia kirjaga riietus jms. 

Osalejad: