Home » Uudised » F.I.C.C. rahvusvaheline kämpingu festival 2023

F.I.C.C. rahvusvaheline kämpingu festival 2023

F.I.C.C.-WORLD-CAMPING-FESTIVAL-2023
Zaton Holiday Resort

Ürituse galerii:

Autor: Sergei Vahnitski

« kohta 43 »

Hea karavanisõber!

Meil on hea meel kutsuda sind rahvusvahelisele karavanide kokkutulekule F.I.C.C. WORLD CAMPING FESTIVAL 2023, mis toimub 23. juunist 1. juulini Horvaatias imelises ZATONi puhkekuurordis.

F.I.C.C. WORLD CAMPING FESTIVAL 2023

Tänavune rahvusvaheline kämpingute festival on väga eriline, kuna tähistatakse F.I.C.C. 90. aastapäeva ja 29.juunil 2023. a esimest korda karavanipäeva (World Camping Day).

Festivali programm pakub meelelahutust nii peredele, noortele kui vanadele. Horvaatia kaunis loodus ja vaatamisväärsused pakuvad silmailu ning on kindlasti meeldejääv elamus kauaks.

PUHKEKESKUS ZATON HOLIDAY RESORT

Zaton Holiday Resort on suur kaasaegne ja mitmete auhindadega tunnustatud puhkekeskus, mis asub Aadria mere ääres Zadari linna lähedal. See on suurepärane koht puhkuseks nii pere, kui ka sõpradega.

Zaton Holiday Resort pakub palju erinevaid majutusvõimalusi ja tegevusi, sealhulgas randade külastamist, veesporti, basseinide kasutamist, restoranide külastamist ning erinevaid meelelahutusprogramme.

Zaton puhkekeskuse laiad liivarannad sobivad hästi päevitamiseks aga ka lastele vees mängimiseks. Ranna lähedal on olemas baarid ja restoranid, kus saab nautida maitsvaid toite ning kosutavaid jooke.

Puhkekuurordis on veespordikeskus, kus saab proovida erinevaid veespordialasid, nagu näiteks purjetamine, süsta- ja kanuusõit, veepall ja palju muud. Samuti on olemas spordiväljakud, kus saab mängida jalgpalli, korvpalli, võrkpalli ning tennist. Lisaks on kompleksis lõõgastumiseks ja päikesepaiste nautimiseks mitu basseini.

Igas vanuses lastele on eraldi lastealad ja tegevused.

Zaton Holiday Resort asub 17 km kaugusel piirkonna keskusest Zadarist ja 2 km kaugusel Ninist.

Karavanide ala

Zaton Holiday Resort, kui Euroopa auhinnatuim kämping, on üks Euroopa parimaid. Kämpingualal on enam kui 1000 karavanikohta, kus on olemas kõik vajalikud karavaniteenused – elekter, vesi ja kanalisatsioon, et tagada karavanidele mugav ja ohutu puhkus. Kämpingualal on sanitaarruumid, grillimisalad ja mänguväljakud.

Karavaniala jaguneb tsoonideks:

  • Numereeritud kohad koos elektri-, vee- ja heitveeühendusega. Suurus 80-120 m2. Saab eelbroneerida.
  • Vaba ala ilma kindlate parkimiskohtadeta, elektriühendusega. Ei saa eelbroneerida.
Zaton-resort

PROGRAMM

F.I.C.C. WORLD CAMPING FESTIVAL 2023 programm:

Reede, 23. juuni 2023
Saabumine ja majutus Zatoni kämpingus

Laupäev, 24. juuni 2023
Jalutuskäik Nin asulasse (tasuta)Jalutage või jalgrattaga Ninisse, võluvasse Dalmaatsia linna, mis on täis ajalugu ja legende. Külastage maailma väikseimat katedraali, Püha Risti kirikut, tutvuge soolatootmisega ja soovige õnne, puudutades Gregorius Nini kuju kuldset varvast. Kaugus kuurordist: 2 km. Soovitatav reisivorm: jalgsi, jalgrattaga või turismirongiga otse Zaton Holiday Resortist.
21:00-23:00 Elav muusika, tervitusjook.

Pühapäev, 25. juuni 2023
Bussiekskursioon Zadari linna (lisatasu eest)Reis Zadari ajaloolisel poolsaarel mööda ajaloorada! Jalutage mööda selle kaitsemüüre ja -väravaid, mis on hiljuti kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse Veneetsia kaitsetööde näitena. Zadar on tuntud oma rikkaliku kultuuriloolise pärandi poolest oma 9. sajandist pärit Püha Donatuse kiriku, iidse Rooma foorumi jäänuste ning kaasaegsete vaatamisväärsustega Tervitused päikesele ja mereoreliga. Kaugus kuurordist: 17 km
Pidulik rongkäik. Ralli osalejad rahvuslikes riietuses.
20-21 Ralli avatseremoonia.
21-23 Tervituspidu.

Esmaspäev, 26. juuni 2023
Bussiekskursioon Krka Rahvusparki (lisatasu eest)Laske igal pereliikmel loodusega ühendust võtta – kõndige paljajalu mööda radu, imetlege kalu läbipaistvas vees, tehke lõõgastav paadisõit Visovaci saarele, ujuge Skradinski buki ja Roški slapi koskede juures. Kaugus kuurordist: 85 km.
21-23 Elav muusika, dalmaatia õhtu.

Teisipäev, 27. juuni 2023
Paadisõit Kornati Rahvuspargis (lisatasu eest)Öeldakse, et Jumal lõi Kornati saared pisaratest, tähtedest ja jumalikust hingeõhust. Et hinnata ümmarguse 150 saare, saarekeste ja kivide hämmastavaid kujundeid, võtke ette põnev paadireis sellesse purjetamisparadiisi. Kaugus kuurordist: 2,5 h (üks suund). Soovitatav reisivorm: organiseeritud reis laevaga (otse Zaton Holiday Resortist).
21-23 Live-muusika.

Kolmapäev, 28. juuni 2023
9-13 FICC delegaatide üldkoosolek liikmeühingute esindajatega.

17 Millenium photo (90 FICC).
21-23 Live-muusika.

Neljapäev, 29. juuni 2023
World Camping Day ja FICC 90. aastapäeva tähistamine.

16 Laste programm
21-23 Õhtune show-programm.

Reede, 30. juuni 2023
Päevane kruiis Silba saarele (lisatasu eest)Väike saar peidab endas mõningaid Aadria mere kauneimaid randu ning seda ümbritseb puhtaim ja siniseim meri. Aastas üle 2570 päikesepaistelise tunni, imelise kliima ja kirjeldamatult türkiissinise merega Silba on peidetud pärl, mis rõõmustab teid oma unikaalsuse ja külalislahkusega. Kohalikud kutsuvad seda ka jalakäijate saareks, kuna seal pole autosid ega mootorrattaid lubatud. Kaugus kuurordist: 2,5 h (üks suund). Soovitatav reisivorm: organiseeritud reis laevaga (otse Zaton Holiday Resortist).
20-21 Lõputseremoonia.
21-23 Elav muusika, hüvastijätupidu.

Laupäev, 1. juuli 2023
Osalejate lahkumine kämpingust kuni kella 12-ni.

OSALUSTASU

F.I.C.C.-WORLD-CAMPING-FESTIVAL-2023

  • 140€ inimese kohta kui ekipaažis on enam, kui üks inimene (+turismimaks 1,33€ inimene/päev)
  • 168€ üksikosalejale (+turismimaks 1,33 € inimene/päev)
  • 70€ noored (12-17-aastased) koos vähemalt 2 täiskasvanuga (+turismimaks 0,67€ inimene/päev (50% täiskasvanu maksust))
  • Alla 12-aastased lapsed on tasuta ning ei maksa turismimaksu

REGISTREERIMINE


Ürituse korraldaja on määranud, et iga pere/ekipaaž peab ennast ise festivalile registreerima. Kuna sel juhul Klubil puudub ülevaade, palju ekipaaže on tulemas, siis palume täita osalusvorm allpool. See on ka kasulik osalejatele täiendava info edastamise jaoks enne üritust.

NB! Üritus on mõeldud Klubi Eesti Karavan liikmetele ja kaasas peab olema kehtiv CCI kaart, mis tuleb saabumisel esitada check-in-s.

Registreerimiseks mine lehele Zaton Holiday Resortis ja vajuta lehe paremas ülaservas nuppu BOOK NOW.

zaton-registreerimine

NB! Registreerimisel Access code (optional): lahtris kirjutage WCF2023.

Registreerimise protsessis tuleb sisestada osalejate info ja saabumise/lahkumise kuupäevad, lisaks saab valida ekskursioonid (lisatasu eest). Registreerimisvormi täitmisel tuleb sisestada krediitkaardi andmed. Teie e-mailile saadetakse kinnitus koos numbri ja lingiga broneeringu tühistamiseks või muutmiseks. Lugege kindlasti tühistamistingimusi, mis kuvatakse teie broneeringu kinnitusel.

OLULINE!

Broneeringutele, mis on laekunud hiljemalt 15.05.2023, on osalemine ja riikide järgi jaotatud parkimiskoht garanteeritud.

Kuni 31.05.2023 kinnitatakse registreerimisi korraldaja poolt vastavalt võimalustele. 

Pärast 31. maid 2023 paigutatakse osalejad kokku rahvusvahelisele alale ja festivali alale.

LISAINFO

klubi-satk

Pühapäeval 25. juunil on programmis pidulik rongkäik, kus kaasatakse kõik osalejad riikide kaupa. Traditsiooniliselt kannavad osalejad oma Klubi atribuutikat, nt klubisärke. Oleks hea, kui soetad vastava särgi Klubi poes. Tuleb arvestada, et särkide tellimine lõppeb 19. mai. Naiste särk, meeste särk.

Täiendav info inglise keeles: Registreerimise juhend; Informatsioon; Buklett Buklett 2.

Zaton Holiday Resort
Dražnikova ulica 76T
23232, Zaton, Croatia
GPS: 44° 14′ 3″ N (44.2342) / 15° 9′ 57″ E (15.1659)
http://www.zaton.hr

Osalejad – 55 ekipaaži