Home » Uudised » Karavanide 23. kokkutulek Lüübnitsa küla, Seto Kuningriik

Karavanide 23. kokkutulek Lüübnitsa küla, Seto Kuningriik

Pildi autor Rainis Osak

Lugupeetud karavanisõber!
Seoses koroonaviiruse ohuga on korraldajad otsustanud ürituse tühistada ehk kanname meile makstud osalustasu 100 % tagasi.

*****

Klubi kutsub osalema 07.-10.mail Lüübnitsa külas Seto Kuningriigis toimuvale 2020. a karavanihooaja avamisele “SUUR KARAVANITURISTIDE INTERNATSIONAALNE KOKKUSAAMINE“.

Viron 23. suuret karavaanitreffit Setumaan
”Kuningaskunnassa“ Lüübinitsan kylässä
.

Seekordse ürituse asukohaks on Lüübnitsa küla, mis asub Pihkva järve kaldal u.1 km Vene piirist. Asula on väärika ajalooga – esimest korda mainitud 1582. aastal. Tänasel päeval on küla kaubamärgiks igal aastal augustis toimuv traditsiooniline sibula- ja kalalaat. Lüübnitsa küla on Eesti aasta küla 2019!
Kuna kohapeal puudub kämping siis ürituse ajal toimub parkimine muruplatsidel (puudub elekter). Siiski, koht on looduslikult kaunis ja elanikud väga külalislahked – oleme väga oodatud Lüübnitsa külla, et veeta ühiselt aega, nautida rikkalikku programmi ning tunda tõelist Seto Kuningriigi hõngu!

Seto Kuningriigi lipp

Kokkutulekule on tulemas palju karavanisõpru – enam kui 300 ekipaaži erinevatest riikidest: Eestist, Soomest, Leedust, Lätist, Venemaalt, Valgevenest, Ukrainast, Poolast ja mujalt.

Organiseeritud tegevused algavad juba neljapäeval 7.mail (kohale võib tulla ka varem). Kokkutuleku ametlik avamine toimub reedel, 8.mai õhtul. Üritusele on planeeritud palju meeleolukaid tegevusi (info võib muutuda/täieneda sõltuvalt osalejate arvust, lõplik programm saadetakse osalejatele ürituse eel maikuus).
Kuna Klubil täitub käesoleval aastal 40 aastat loomisest, siis rändame ürituse lõpuks Klubi algusaegadesse ning nädalavahetus kulmineerub 80-ndate riietusstiilis, kui lavale astub kultusansambel TURIST tribüüt SINGER VINGER esituses.


Programmi plaanis on:

 • jalgrattamatk ja ekskursioonid bussiga
 • saun
 • kino
 • traditsiooniline “Welcome”-supp reede õhtul
 • Seto laat
 • sibula ja vobla töötoad
 • karavanitarvikute müük ja matkasõidukite tutvustus
 • rahvusvaheline pikk laud
 • lastemaailm
 • Caravan-sport
 • Singer-Vinger ansambel

AVA FLAIER:

Traditsiooniliselt on üritusel kohal ratastel massaažibuss ELAN pakkudes kokkutulekul võimalust nautida massaaži Eestis ainulaadses ratastel massaažisalongis. Uudisena on lisandunud bioenergiamassaaži aparaadi teenus. Tutvu lähemalt lisainfoga SIIN

Kokkutuleku osalustasu on 70 €/pere (katab programmilised tegevused ning parkimise neljapäevast pühapäevani, kolmapäeval või varem tulijad maksavad kohapeal sularahas külaseltsile 5€/ööpäev). Kohal olemas dušid, WC, puhta vee tankimine, keemilise WC tühjendamine. NB! Elektrit ürituse ajal pakkuda ei saa!
Osalustasu 70 € tuleb tasuda Klubi Eesti Karavan kontole alates registreerumisest 3 tööpäeva jooksul, ülekande selgitusse märkida “Lüübnitsa 2020” ning registreerunu nimi ja perekonnanimi.

Klubi rekvisiidid:
MTÜ Klubi Eesti Karavan
IBAN EE562200221010206644

NB! Oluline info – osalustasu maksmise viis on ainult panga ülekandega, kohapeal osalustasu maksmise võimalus puudub!

Tähelepanu! Alates 01.04.2020. a on üritusele registreerumine 20 % võrra kõrgem ehk 84 €. Registreerimine lõppeb 04.05.2020. a kell 21:00.

Üritusest loobumisel märtsi lõpuni tagastatakse osalustasu 100 %, loobumisel alates 1.aprillist tagastatakse osalustasust 50 %.
TÄHELEPANU! Seoses koroonaviiruse ohuga, kui üritus peaks ära jääma, siis Klubi tagastab 100 % osalustasu.

Täiendav arutelu matkaauto.com foorumis SIIN

Ära jäta kasutamata ainulaadset võimalust osaleda Klubi Eesti Karavan suurejoonelisel kevadisel kokkutulekul! Tule perega ja kutsu sõbrad, võta kaasa hea tuju ning naudi kevadist karavanihooaja algust!

Asukoht kaardil:
58°03’31.2″N 27°35’25.9″E
58.058652, 27.590517

Peale registreerimist veendu, et Sinu postkasti saabus automaatvastus ja Sinu nimi paistab osalejate nimekirjas. Küsimuste tekkimisel palun võta ühendust info @ eestikaravan.eu

One Reply to “Karavanide 23. kokkutulek Lüübnitsa küla, Seto Kuningriik”

 1. Raimo Hongisto ütleb:

  Ilmottautumisen turvakoodi ei minulla toimi
  En saavahvistettua ilmottauyumista

Comments are closed.