Home » Uudised » Klubi 41. sünnipäev 22.-25.juuli Tindioru Talu, Võrumaa.

Klubi 41. sünnipäev 22.-25.juuli Tindioru Talu, Võrumaa.

Viron karavaaniyhdistyksen
Eesti Karavan” 41-vuotissyntymäpäivä
Võrumaalla paikassa Tindioru Talu

Buon compleanno – Klubi Eesti Karavan! Just nii, Klubi kutsub tähistama oma 41.sünnipäeva itaalia stiilis, mis toimub 22.-25.juulil Tindioru Talus Võrumaal. Oodatud on kõik karavanisõbrad, nii klubiliikmed kui ka mitteliikmed!

Autor: Märt Jamnes
« kohta 95 »

Juba teist aastat oleme olnud imelikus olukorras, kus me pole saanud vabalt oma reisiunistusi ellu viia. Nüüd aga on suurepärane võimalus tulles Klubi sünnipäevale kaugele-kaugele lõunasse, peaaegu Lätti, saab tunda ennast nagu väikesel reisil – nautida mitu päeva tükikest Itaaliat, kus on olemas mäed, järved, päike, maitsvad itaalia toidud ja veinid ning loomulikult – muusika!
Kokkutuleku teema on Elagu Itaalia! VIVA L’ITALIA !

Kohapeal ootab meid palju itaaliapärast – benvenuto zuppa, ühine pranzo italiano ning torta di compleanno e caffè. Musikaalset elamust pakub Italo Disco, nautida saab ka ehedaid itaalia ooperiaariaid. Avatud on ristorante italiano toitude ja jookidega Itaaliast, töötab ka ehtne elava tulega pizza ahi.

Laupäeval toimuvad erinevas vanuses lastele tegevused. Töötab saun koos kosutava suplusvõimalusega. Erinevad ühised või individuaalsed tegevused. Eriauhinnad parimale italian gigolole, madonnale, pinocchiole, mafioosole ning itaalia keele valdajale.
Parim kohale tulemise sõiduk on itaalia auto näiteks Ferrari või Bugatti aga sobib ka muu (kasvõi Fiat vms).
Üritusele kohale võib tulla ka varem ning lahkuda hiljem, sel juhul tasuda lisapäevade eest kohapeal otse pererahvale.

ÜRITUSE PROGRAMM.

Vaba aja veetmise võimalused kohapeal.
Eesti Ema monument (2,2 km); Rõuge muinastalu (600 m); Ööbikuoru hüdrotöökoda-muuseum (1,5 km); Rõuge Maarja kirik (1 km); Pesapuu vaatetorn (150 m); matkarada 10 km pikkusega; Tindioru forellipüük.

Osalustasu (sisaldab kogu programmi, reedel saabumissuppi ja laupäeval ühist lõunat ning sünnipäevatorti ja -kohvi ning karavaniparkimist neljapäev-pühapäev) on 65 €/ekipaaž, Klubi mitteliikmele 70 €/ekipaaz. Ekipaaž tähendab kuni 2 inimest +lapsed kuni 14.a, iga lisa inimene alates 14.a lisada osalustasule +5 €.
Osalustasu tuleb tasuda peale registreerimist 3 päeva jooksul MTÜ Klubi Eesti Karavan arvele (maksmise juhised tulevad registreerumise järel e-mailiga).
Alates 12.juulist on osalustasu 100 €. Üritusest loobumisel enne 21.juulit Klubi tagastab 50% makstud osalustasust.

Tähelepanu – karavanide elektriga varustamise võimalus kohapeal on väga piiratud (ca 10 kohta). Vältimatul elektri vajadusel tuleks oma soovist eraldi märku anda kirjutades Klubi e-mailile info @ eestikaravan.eu

Täiendav arutelu matkaauto.com foorumis SIIN.

Massazibuss ELAN.
Jällegi on üritusel kohal ratastel massaažibuss ELAN pakkudes kokkutulekul võimalust nautida massaaži Eestis ainulaadses ratastel massaažisalongis. Massaaži hind 50 min – 35 €, 20 min – 18 €, bioenergiamassaaži aparaadi seanss 40 min – 35 €.
Massaaziajad tuleb ette broneerida tel: 563 59313.

Asukoht kaardil:
GPS: 57°43’36.3″N 26°56’18.5″E
57.726760, 26.938479

Registreerumiseks palun täida allolev vorm. Registreerimine lõppeb 20.juulil kell 24:00. Ette teatamata osalemise võimalus puudub.

Osalejad – 200 ekipaaži

2 Replies to “Klubi 41. sünnipäev 22.-25.juuli Tindioru Talu, Võrumaa.”

  1. Priit Peljo ütleb:

    Väga, väga äge 👌

  2. Gunnar ütleb:

    Olen täpselt samal ajal Kuopio NCT päevadel.
    https://www.karavaanarit.fi/ajankohtaista/tapahtumakalenteri/nct2021-kuopio/
    Kas on teada kedagi, kes veel sinna tulevad meie klubist ?

Comments are closed.